Følte mig velkommen

Følte mig velkommen
Da jeg første gang kontaktede LabVikar, fik jeg en varm modtagelse. Det var også vigtigt for mig, at der var styr over tingene.

Da jeg første gang kontaktede LabVikar, fik jeg en varm modtagelse. Det var også vigtigt for mig, at der var styr over tingene, og det er der. Efter mit første møde stod jeg bagefter med en følelse af, at jeg var velkommen som person og ikke endnu en kunde. Jeg har ikke været i vikariat hos LabVikar, men der bliver taget hånd om én, man bliver ikke glemt i bunken. Jeg blev meget hurtig meldt på blodprøvetagningskursus, det har senere givet mig et fuldtids arbejde.

Så inderlig tak til LabVikar.

Maria Nielsen
Laborant

Seneste anbefalinger

LabVikar fandt mit drømmejob!

LabVikar fangede præcis, hvad jeg søgte, og skaffede mig det bedste job, jeg kunne forestille mig – Kæmpe anbefaling herfra!

Anbefaler varmt GMP-kurset hos LabVikar

Jeg vil varmt anbefale GMP-kurset , som har givet mig en dybdegående forståelse af de strenge krav og procedurer, der er nødvendige i et GMP-miljø.